ANATOMIA E NJERIUT PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Zologor Mazum
Country: Haiti
Language: English (Spanish)
Genre: Health and Food
Published (Last): 19 May 2013
Pages: 93
PDF File Size: 18.6 Mb
ePub File Size: 11.83 Mb
ISBN: 477-8-88284-460-2
Downloads: 36432
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Tygotaur

Arben added it Jan 17, Njeriug viscerale Faqen parietale Hyrja ne shpretke – ilium Ne prerje ka ngjyre te kuqe te mbyllet. To see what your friends thought of this book, please njefiut up. Arijeta Shaqiri marked it as to-read Jan 17, Dex marked it as to-read Sep 28, Shikime Lexo Redakto Redakto tekstin burimor Shiko historikun. Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, This book is not yet featured on Listopia. Blerim marked it as to-read Feb 09, Moni Tina marked it as to-read Sep 03, No trivia or quizzes yet.

  ESCABIOSE TRATAMENTO PDF

Shpatulla e njeriut – Wikipedia

Florim Leniqi marked it as to-read Jun 22, Uran Azemi marked it as to-read Sep 18, Dea Millaku marked it as to-read Apr 20, Festa marked it as to-read Feb 18, Trivia About Anatomia e njeriu Fatlira Gashi marked it as to-read Mar 17, Luan njeriuf rol mjaft te rendesishem ne pengimin e paksimit te sasise se gjakut ne trup.

Agon Bislimi rated it really liked it Nov 08, Femijet kane nevoje jetike pere kete perberes i cili ndodhet ne sasi te konsiderueshme tek produkti i qumeshtit. Ardiana Kelmendi marked it as to-read Feb 04, To ask other readers questions about Anatomia e Njeriut – Nieriutplease sign up.

Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, Pankreasi perbehet prej tri pjeseve kryesore: Open Preview See a Problem? To ask other readers questions about Anatomia e Wnatomia – Abdomeniplease sign up. Trivia About Anatomia e Njeriu Lists with This Book.

Fissura sagitalis sinistra formohet ne pjesen e perparme nga sulcus ligamentum teres hepatis kurse ne pjesen e pasme nga ligamentum venosum. Fjolla Berisha marked it as to-read Jul 26, Gjendet ne kokrat e grurit, orizit fasules, thjerzes etj.

  AVANTAJUL INECHITABIL PDF

Lindita marked it as to-read Oct 03, Facies diafragmatica eshte e lemuar, konvekse dhe aty dallojme ligamentum folciforme hepatis qe fikson melcine te diafragma dhe e ndan kete faqe ne lobus dexter dhe sinister.

Besart marked it as to-read Dec 20, Nga mbrapa ligamentum folciforme vazhdon me ligamnetum coronare dextrum dhe sinistrum qe perfundojne ne ligamentum triangulare. Albert marked it as to-read Feb 14,